AKTUALITĀTES
Svarīga informācija Papīrfabrikas festivāla apmeklētājiem!

 

Festivāls jau rīt, tādēļ aicinām iepazīties ar informāciju, kas var noderēt!

👨‍👩‍👦 Festivālā būs, ko darīt gan bērniem, gan pieaugušajiem!

❗️Tev var noderēt: paklājiņš/ spilvens, ja apmeklēsi elpošanas praksi; balts t-krekls, ja vēlēsies to nokrāsot; 1 - 2 kokvilnas krekli, ja vēlēsies to pāršūt par priekšautu; grāmata, ko uzdāvināt "Izglābto grāmatu bibliotēkai" un soma, kurā ielikt jaunas grāmatas, pirkumus un visus, ko izgatavosi darbnīcās!

🚗 Auto novietošana Līgatnes ielu malās, tirgus laukumā Dārza ielā 6 vai stāvlaukumā pretī kultūras namam Spriņģu ielā 4.

❗Lūgums ar auto pārvietoties lēnām uz 30 km/h, lai ielas draudzīgi sadalītu visiem - gājējiem, velo, auto. 

💰Līgatnē nav bankomāts! Tādēļ jau iepriekš sagatavojiet skaidru naudu, lai varētu norēķināties tirdziņā, kafejnīcās un atsevišķās darbnīcās. Tuvākais bankomāts ir Augšlīgatnē, 7 km attālumā.

🏫Festivāls notiek Līgatnes Papīrfabrikas teritorijā, Brīvības ielas galā. 

ℹ️Festivāla teritorijā darbosies info centrs, kā arī būs izvietotas kartes un norādes, lai jūs ērti varētu atrast sev interesējošās darbnīcas.

🚌 Uz festivālu iespējams atbraukt arī ar sabiedrisko transportu. No Rīgas un Cēsīm regulāri kursē starppilsētu autobusi uz Augšlīgatni. Augšlīgatnē jāpārsēžas vietējā autobusā uz Līgatni, kas kursē šādos laikos:

Augšlīgatne - Līgatne 08:33, 13:27, 16:35 

Līgatne - Augšlīgatne 14:08, 17:13, 18:08, 19:55 

🙏 Lūdzam ar cieņu izturēties pret papīrfabrikas teritoriju! Aiz sevis savākt, atkritumus likt tiem paredzētajās vietās un neiet aiz norobežotajām zonām. 

📸 Pasākums tiks filmēts un fotografēts.

2022-08-12