AKTUALITĀTES
Gaismas Brīnumzeme Līgatne

Piedzīvo brīnumus Līgatnē

9. decembrī Līgatnē tiks aizvadītas trīs patiesi maģiskas un brīnumainas ekskursijas gidu pavadībā. Interesenti dosies tematiskos pārgājienos pa Līgatnes vēsturisko centru, kas viscaur rotāsies gaismās, sveču liesmiņās un citos optiskos brīnumos.

Plkst. 17.00 ģimenes ar bērniem ir aicinātas doties īpašā svētku “Rūķu piedzīvojumā”. Visi, kuru sirdīs mājo mīlestība un kuri alkst pēc romantikas, ir aicināti  doties pārgājienā plkst. 17.30. Noslēdzošā tūre “Draugu būšana”, kas sāksies plkst. 18.00, būs lieliski piemērota draugu kopā sanākšanai. Pārgājiena kopējais garums aptuveni 3 km, bet pasākuma ilgums – līdz 2 stundām.

Jautrībai un labai omai sagatavosim arī uzkodu paciņas līdzņemšanai. (Ar iepriekšēju rezervāciju).

Pārgājienu laikā ekskursantiem būs iespēja ielūkosies vēsturiskajā papīrfabrikas strādnieku dzīvoklī, kur varēs uzzināt par seno līgatniešu dzīvi. Pastaigas beigās pārsteigumu sagādās neatkārtojamā Fire Spirit uguns šova mākslinieki.  Kamēr svētku gaisma sildīs sirdis, par siltu tēju vakara noslēgumā gādās Līgatnes vīna darītava.  Svētku sajūtām turpinot vibrēt, visi pārgājiena dalībnieki ir aicināti apmeklēt vietējo amatnieku Ziemassvētku tirdziņu Līgatnes kultūras namā un baudīt līgatniešu viesmīlību, ieturot gardas vakariņas un atklājot citas izklaides vietas.

Iepriekšēja pieteikšanās pārgājienam obligāta. Interesenti ir aicināti pieteikties, zvanot pa tālruni 29189707, vai rakstot visitligatne@cesunovads.lv Biļetes cena - 8 EUR/pers. Pirmsskolas vecuma bērnam - 4 EUR, pārgājienā dodoties tikai pieaugušā pavadībā. Biļetes iepriekšpārdošanā, rakstot uz e-pastu visitligatne@cesunovads.lv. Vietu skaits katrā katrā tūrē ir ierobežots.

Pasākuma laikā tiks fotografēts un filmēts Cēsu novada pašvaldības un pašvaldības aģentūras "Cēsu novada tūrisma attīstības aģentūra" publicitātes materiālu vajadzībām. 

2023-11-25