AKTUALITĀTES
No 15. līdz 31. martam notiks pasākums GARDĒŽA LOKS

Mēs Tevi ielūdzam doties GARDĒŽA LOKA ceļojumā, kur no 15. līdz 31. martam Tev būs iespēja apciemot 17 restorānus un kafejnīcas plašajā un viesmīlīgajā Cēsu novadā!

Neatkarīgi no tā, vai esi īstens gardēdis vai vienkārši kāds, kas gaida īsto iemeslu novada apceļošanai, šī ir Tava zelta biļete neaizmirstamam piedzīvojumam!

Apciemo Michelin atzīto restorānu "H.E. Vanadziņš", šefpavāra Elmāra Taņņa garšu māju "Gourmando", restorānu “Kannas”, kur saimnieko Kristaps Sīlis un iepazīsti greznās viesnīcas "Villa Santa" restorāna jaunā šefpavāra rokrakstu, kā arī viesnīcas "Jonathan SPA Estate" restorānu. Apskati Cēsis no putna lidojuma skata restorānā "Mango Sky Lounge", baudi lauku muižas virtuvi restorānā "Kārļamuiža" un apmeklē ģimenes izloloto "Restorāns 1815", kas atrodas Līgatnes vecākajā ēkā - pirmajās papīra dzirnavās.

Tāpat aicinām apmeklēt arī aizraujošo "Zeit cafe" un doties uz "Slow Food Straupe" tridziņu, lai baudītu vietējo mājražotāju gardumus! Apmeklē arī mājīgo krodziņu "Glendeloka", sātīgi paēd "Bērzi", izmēģini "Centra bistro" jaunumus - itāļu picas, baudi āzijas virtuvi "Go To Sushi Bar", ciemojies omulīgajā kafejnīcā "Vilhelmīnes dzirnavas", un baudi īpašo piedāvājumu "Vecpilsētas resto-bistro" vai radošajā kafejnīcā "Mākslas telpa MALA"!

Vairāk lasi ŠEIT.

2024-02-28