AKTUALITĀTES
Svētki Līgatnē

Pasākuma programma:
Plkst.12:00
Bērnu koncerts ar raidījuma Ukulele vadītājiem. Piedalīsies Līgatnes izglītības iestāžu audzēkņi ar priekšnesumiem un kā viesi Rīgas bērnu tautas deju kolektīvi “Saulīte”, “Asni”, “Tūdaliņš” un “Kadiķīts”.
Plkst.19:30
Turpinot ikgadējo Līgatnes tradīciju, skanēs pūtēju orķestru concerts. Koncertā piedalīsies Līgatnes pūtēju orķestris, Lejasciema kultūras nama pūtēju orķestris “LEJASCIEMS”, Limbažu kultūras nama pūtēju orķestris “LEMISELE” un Siguldas pagasta pūtēju orķestris.
Plkst.21:00
Uz jautru kopā dziedāšanu aicina mūziķe Katrīna Dimanta. Koncertā skanēs daudzas aizrautīgas dziesmas, kas lieliski dziedamas kopā gan lieliem, gan maziem.
Plkst.22:00
Dienas noslēgumā skanēs muzikālās apvienības "Raxtu Raxti" koncerts. Koncertā skanēs gan labi pazīstamas dziesmas no “Raxtu Raxtu”, gan versijas par latviešu tautasdziesmu tēmām, gan Imanta Kalniņa dziesmas tautas mūzikai pietuvinātos aranžējumos.
Visas dienas garumā plānotas aktvitātes.
Pasākumā vietā tirdziņš ar vietējo ēdinātāju piedāvātiem gardumiem.
Lai līgatniešiem nodrošinātu ērtāku nokļūšanu uz svētku pasākuma vietu, tiks nodrošināts bezmaksas autobuss maršruts no/uz pasākumu vietu. Tikai ar iepriekšēju rezervāciju pieteikties, sazinoties pa tel. nr. 29346946.
Autovadītājus lūdzam ņemt vērā, ka pasākuma laikā autostāvvieta pie Līgatnes Sporta centra nebūs pieejama. Aicinām novietot auto gar ceļa malu, uzmanīgi sekojot līdzi ceļazīmēm un norādēm.

 

 

www.facebook.com/events/363340702494168

2022-05-13