Līgatnes vīna darītava un Karošu darbnīca
  • Līgatnes vīna darītava ir ģimenes uzņēmums, kas darbojas jau kopš 2010.gada. Vīnu un dzērienu sortiments šo gadu laikā ir krietni pieaudzis no 4 vīna veidiem līdz vairāk kā 30 dažādiem vīniem no Latvijas ogām, augļiem, augiem un ziediem. Tiek ražots laimīgais destilāts “Pārcēlājs” no ābolu vīna, kā arī destilāti, liķieri un uzlējumi no citām ogām un pat priežu čiekuriem. Īstā vieta, kur palutināt savas garšas kārpiņas! Veikaliņā Spriņģu ielā 3, Līgatnē pirms dzērienu iegādes varat arī tos nogaršot. Atvērts visu gadu katru dienu 10:00-18:00.

  • Piedāvājumā arī romantiska vīna degustācija sveču gaismā, smilšakmens alā, kas atrodas Līgatnē, klintī Lustūzis. Vīna degustācijas pasākuma laikā pastāstam par Līgatni, alām, Līgatnes vīna darītavu, tās produktiem, sasniegumiem. Pasākuma ilgums aptuveni 30 minūtes. Pēc vīna degustācijas iespējams arī iegādāties Līgatnes vīna darītavas darinājumus: vīnu, šņabīti, liķierīšus, ievārījumus vai ko citu.
  • Pagrabala Lustūzī, Līgatnē atvērta no maija līdz oktobra beigām sestdienās un svētdienās 10.00-18.00.
  • Aktualitātes Līgatnes vīna darītavas Facebook lapā, kā arī plašāka informācija skatāma mājaslapā

  • Karošu darbnīcā Jūs varat redzēt, kā no vienkārša, varbūt pat šķietami nevērtīga koka gabala tapuši skaisti un praktiski sadzīves priekšmeti – karotes, pannas lāpstiņas, sviesta nazīši, virtuves dēlīši un citas sadzīvē nepieciešamas lietas. Šeit arī tiek gatavoti vietējie suvenīri no koka – magnētiņi, piekariņi un citi Līgatnes suvenīri. Visi priekšmeti ir roku darbs. Iespēja arī iegādāties gatavus produktus. Plašāka informācija par Karošu darbnīcu skatāma te